Pogledaj jedan post
Old 20.08.2011., 23:33   #328
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dakle, malo jedeš i ne debljaš se.

Pa to je zaista neobično, odi što prije na pretrage, možda te ždere neka teška bolest.
sarkazam moze bit jako mocno oruzije u rukama onih koji ga znaju koristit

ja znam zasto se ja SAD ne mogu udebljat, al ja ne radim u kaficu zadnje 4 godine, nego zadnjih godinu dana, a zadnjih 2 ipo miseca mi je takva guzva da ne stignen jest. sad sam vec 2 tjedna na godisnjem, ne izlazim, ne tulumarim, vise manje san zalipljena za kucu, ali sam svejedno izgubila 1 kg, a jedem puuuno vise i redovitije nego od pocetka sezone.

jesen/zima/dio prolica jedem ko blesava, za rucak se nazderem ka stoka, odem radit, na poslu vecinu vrimena sidin jer nema bas ljudi [zabranjeno pusenje u kaficu -.-] pa od dosade stalno nesta jedem, onda oko 6 uri zovem fast food pa pozderem topli, piletinu, ili nesta slicno, i onda opet akd dodjem doma zderem, dakle nije da cile godine ne mogu jest, a u ovom kaficu sam godinu dana, prije toga sam radila u struci, vise manje samo sidila i vidala vide.

znam da nisam ovo odma objasnila, al jbg, tila sam samo zapocet da znam nastavit kad se vratim kuci [vodila sam mamu malo u setnju i dobila kokice ]

Zadnje uređivanje zla_kokos : 20.08.2011. at 23:48.
zla_kokos is offline  
Odgovori s citatom