Pogledaj jedan post
Old 11.01.2008., 23:01   #244
Kaj se tiče animiranih filmova ja sam među prvim stvarima koje sam gledal je bio upravo anime i to Crystal Triangle 1987, rijetka stvar danas, na netu isto, jako dobar, jako originalan, jako neuobičajen i fakat sam ostal paf. Tak da je to broj jedan. XD od zapada Kralj Lavova mi je bio uber, makar je Ljepotica i Zvijer isto vrhunski. Sjećam se i da mi je Aladin bio dobar. Ok Mačke iz visokog društva su mi isto odlične bile. Slonić Dubmo je bio dobar. Posebno mjesto ima Čudotvorni grm (Secret of NIMH), i naša Čarobna šuma i Čarobnjakov šešir. Kaj se tiče serija, gutal sam Robotech, He-Man, transformers, i Looney Toons. Šteta kaj nisam mogao preciznije hvatati Saber Rider i Voltron. E da sad sam se sjetil obožaval sam animirani Kronike iz Narnije, bio mi je fakat genijalan, i sjećam se i jednog veoma neuobičajenog koji nikad nije završen, a bili su Lord of the Rings, ne bi vjerovao čovo. Jednog kojeg pamtim zbog ztoga jer sam se zasral bio je anime L.i.l.y the CAT.

Jooj čovječe da sve te stare stvari danas puštaju koliko bi samo program bio kvalitetniji.
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom