Pogledaj jedan post
Old 03.09.2008., 21:59   #17
Ostajanje bez daha

vjerovatno ste vec iskusile da vam dijete prilikom placa ostane bez daha, pa da prodje vjecnost dok ponovo ne udahne.

medjutim ,interesuje me da li vam se ikada desilo slijedece. naime, jucer mi je mladja curica (uskoro 4 godine)pala u parku, i odarila se iznad gornje usnice (nije u glavu). zaplakala je, ostala bez daha i kad sam je digla, pocela je da se koci, pa je prvo poplavila u licu, pa su joj usne poplavile, pa je onda pocela da izbacuje i ono malo zraka sto je ostalo u plucima kroz stisnute zube, (stravicno je zvucalo), onda je prevrnula ocima i postala skroz mlohava, kao da se onesvjestila. ovo je vec drugi put da nam se desava, oba puta nakon pada. druge mame su priletile i rekle da joj vadim jezik jer su mislile da je pala unesvijest. nakon toga odjednom joj se pocela vracati boja, nisam cula da je udahnula i samo se privila ne mene i nastavila plakati. tad sam vidjela da je sve "u redu". termin kod dr. imam za dvije sedmice radi vakcine i tad cu je pitati sta raditi u takvoj situaciji..
da li je neko imao slicnog iskustva. u glavu se nije udarila, stajala sam pored i vidjela, samo u usnicu ,ali dosta jako.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom