Pogledaj jedan post
Old 21.09.2010., 14:57   #11
MOJA PRVA JUHA OD TIKVE
za 2-3 osobe

- pola kile butternut tikve ( tj to izadje oko pola tikve)
- 1 srednje velik poriluk
- 1-2 zlice maslinovog ulja
- sol
- mljevena crvena ljuta paprika ( bez brige, nece biti ljuto, tikva je preslatka kad se skuha)
- po zelji 1 dcl mlijeka

tikvi ogulimo koru i isjeckamo ju na kockice. poriluk izrezemo na kolutove debljine do 1 cm i provaljamo ih malo na maslinovom ulju, dovoljna je minuta, dodamo tikve, posolimo, stavimo na vrh noza ljute paprike ( moze i vise, manje ne moze ), vode taman onoliko da prekrije povrce, poklopimo i kuhamo nekih 20-30 min. kad je kuhano, izmiksamo stapnim mikserom ili kojom god vec spravicom, ako je pregusto stavimo opet na vatru, dodamo jos malo vode i mlijeka po zelji i pustimo samo koju minutu da prokuha i to je to. eh da, ja sam jos na kraju ubacila i par bucinih sjemenki ( ociscene naravno)


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
uz juhu od tikve sam pravila i ove sojine popecke, inace sojine ljuspice znaju biti poprilicno bezukusne ali su meni danas na ovaj nacin bile predobre, pa eto jedne alternative za meso:

BRZINSKI SOJINI POPEČCI
za 2-3 osobe


10 dag sojinih ljuspica
ovo ostalo sve sto imate u frizideru, a ja sam imala:
1 jaje
zlicica senfa
malo poveci feferon
2 reznja cesnjaka
1 manja kapula
malo mljevene ljute paprike ( popečci su mi ispali poprilicno slatki, tako da nema straha)
zlica do dvije kukuruzne krupice


sojine ljuspice na minutu prokuhamo u slanoj vodi i DOBRO ocijedimo ( najbolje kroz saku). naribamo kapulu, usitnimo cesnjak i feferon te sve to zarumenimo na mrvici ulja, potom dodamo u sojine ljuspice. u smjesu dodamo i jaje, senf, ljute paprike, sol ( vegetu), kukuruznu krupicu, dobro promijesamo, oblikujemo popecke i pecemo na tavi s tek toliko ulja da se ne zalijepi, sa svake strane par minuta.
tihana22 is offline  
Odgovori s citatom