Pogledaj jedan post
Old 31.03.2008., 15:49   #3
ee...ma ne sam da sam čula, nego sam i imala, tj. još uvijek ju imam(cistu) nažalost. evo ukratko. jedna osoba me jaako lupila u koljeno, nakon čega mi je puknio mišić(onaj lisni). i sad se tu stvorila neka tekućina i cijela mi je noga od skočnog zgloba do koljena, pa i koljeno bila natečena. užaas. ond sam nosila longetu neka cetri dana. nakon tog mi se ta voda povukla u koljeno, i tu je nastala ta cista. bila sam na tri punktacije koljena(zabodu ti oogroomnu iglu u koljeno i njom izvlače tu vodu), a na jednoj sam punkciji bila čak u zagrebu u klaićevoj. tamo su mi punktirali ali su izvukli sam malo vode, pa su mi dali i neku injekciju kojom su trebaliu razbit tu cistu, ali nije uspjelo. ajmo sam reć da se nisam mogla oslonit na tu nogu, a ostao mi je čak i ožiljak kod koljena. evo prošlo je dvije godine (na prvom sam pregledu kad se to dogodilo bila 6.6.2006.-znam, nisam mogla nać bolji datum) i tek sad mogu normalno čučnit,a i koljeno je prestalo boljet. al nekad kad ne vozim bajs, il se ne rekreiram ikako, zateže me koljeno i ne mogu normalno hodat. problem je što se sad to "zatezanje" javlja u lijevom koljenu, iako ja imam cistu na desnom. ugl. bila sam na rekreacijama u bizovcu, što je malo i pomoglo, ali specijalist mi je rekao da, ako osjetim neš u koljenu(jer mi se cista može povećat) moram doć na pregled i možd idem na operaciju. a najgore je to što imam 14 godina i treniram odbojku, tako da mi to stvara veliki problem al ajd...sam se nadam da mi se neće pogoršat. eto ukratko =)
-anche- is offline  
Odgovori s citatom