Pogledaj jedan post
Old 12.01.2010., 22:01   #44
Smile

Quote:
Tebi fale osnove astrologije, ja ti ih sad nemam vremena pojašnjavati pa ću se ograničiti samo na Sunce. Svaka planeta ima neko osnovno značenje i ono šta predstavlja. Sunce pokazuje naš ego, našu, volju, moć, vitalnost, našu osobnost. Sunce pokazujemo kad smo sigurni u sebe, kad smo ono što jesmo, a to ne možemo u svim situacijama, nekad smo prisiljeni u životu glumiti ili se skrivati, to onda nije Sunce. Sunce je najvažnija planeta u horoskopu jer kad izgradimo sebe lakše ćemo i nastupati i u komunikaciji(Merkur), ljubavi(Venera i Mars), obavezama(Saturn)itd. Sunce(identitet) se izgrađuje između 18 i 30 godine, kod nekoga prije a kod nekoga kasnije. A Sunce u horoskopu simbolizira oca, šefa, predsjednika, drugim riječima sve autoritete izvan nas kakvi ćemo i mi kad se osamostalimo postati.
Da vjerojatno mi fale...ali nisam pitala za ovo što si ti odgovorio...Ovo podebljano znam i nije mi trebalo, međutim ovo podvučeno govori o onome o čemu je 12. kuća govorila ,a što sam pitala, u biti nadopunjuje na jednako zanimljiv način... hvala...
__________________
olovka, papir i zvijezde
dersette is offline  
Odgovori s citatom