Pogledaj jedan post
Old 10.09.2017., 17:29   #40
Quote:
luteranka kaže: Pogledaj post
Stvarno, smo mi Hrvati dosadni sa zaljubljenošću u beton. Stalno se vrti isto, hoću kupit apartman i bvit se turizmom, hoću kupit stan u Zg i bavit se turističkim namom. Meni to smješno, povrat za 20 godina, gdje ću bit tada. Pod zemljom uz babu i dida. Trenurno mi doma imamo slatke brige zvane višak casha. Imamo nekih 95.000 eu koji nam narednih 1-5 godine neće trebati. Rado bi ih negdje parkirali, oplodili ali u ovoj žabokrečini od zemlje teško je biti pametan. Beton ne dolazi u obzir. Imamo svoj krov nad glavom, drugu nekretninu koja donosi pasivan prihod, jednu stalnu,pristojnu plaću, jednu mirovinu i jedno dijete na studiju van kuće. Imate li ikakvu ideju. Rado bi u neki biznis, na ZSE imamo već nekih 20% u turistima...dosta smo naslonjeni na turizam, uostalom kao i ova zemlja...
Imate svoju drugu nekretninu i to vam je smiješno? Kupite onda još jednu pa vam osmijeh neće silaziti sa lica
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom