Pogledaj jedan post
Old 08.04.2007., 09:17   #17
Quote:
gnjavež kaže: Pogledaj post
a sta kad zivi vidi mrtve da dolaze po umiruceg? (iznenadna smrt u pitanju, a dogodilo se oko 10ak dana prije).ne znam kakve bi to halucinacije trebalo biti, da znas da ce ti brzo umrijeti clan obitelji, koji je bio dobrog zdravlja i tisucu km daleko
Puno stvari u životu još nije razjašnjeno..Ono što je najlogičniji zaključak jest da je sve na neki način povezano s umom..
E sada ulaziti u teorije i pričati u najmanju ruku idiotarije,točnije plodove mašte nekih forumaša koji niti su prosvjećeni,niti su dobili dar shvatiti smisao čitavog Univerzuma, kao uostalom niti bilo tko od ljudske vrste[pretpostavljam, ne znam..]mi zvuči trostruko debilnije nego li sve prepisati neurozi,tj.psihi,but it's my opinion

Inače,kad smo već kod tih predskazanja..
Ja sam prije 3,4 godine[nisam ziher]izgubila bratića tj.,sina maminog bratića, ne znam u koje to sad koljeno spada..
Uglavnom,oko pola godine,do godinu prije smrti, iako se praktički od mog rođenja nismo vidjeli,niti sam ga ikada vidjela u životu, a da nisam imala manje od godinu dana,odnosno jedino preko slika, jednostavno mi se pojavilo neko neobjašnjivo zanimanje za njega i njegovog brata,dakle mog drugog bratića.
Sjećam se da sam jedno jutro se samo počela raspitivati kod mame za njih,mogućnost posjete,zašto se praktički skoro nikada ne vidimo i općenito o njihovom životu..Javila mi se jaka želja da ih upoznam i uspostavim kontakt,čak sam jedno vrijeme zaista intenzivno mislila na njih..
Na ljeto smo se konačno trebali vidjeti,no 23.07. baka nam je javila da se dogodila strašna tragedija i da je bratić umro.Točnije,iako je bio vaterpolista i završavao DIF, jednostavno se na plaži iz neobjašnjivih razloga sam od sebe srušio..
Eto,toliko o tim predskazanjima..Možda ima u tome nečega,ali glupo mi je kovat teorije koje nemaju podlogu niti malo šireg smisla.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom