Pogledaj jedan post
Old 25.06.2007., 21:12   #68
Quote:
Drakulj kaže: Pogledaj post
Isuse, ovo kao da sam ja napisala! Meni je stari isto dominantna osoba (čitaj tiranin). Nema međutim aspekte sunca i plutona (ono što mi je najprije upalo u oko je kod njega konjunkcija saturna i plutona, al s velikim orbisom). I ja cijeli život živim s luđacima (dijagnosticiranima), ludo mi je odavno postalo normalno tako da sam i bila u vezi s luđakom.
Da ne spominjem da sam i ja zašla u neke godine kad je teže naći osobu da je ok i da je još solo. Neću reći da mi gori pod petama, ali definitivno ne želim vezu samo radi veze, s prvom budalom na koju naiđem.
evo ja bas svom starom opet gledala horoskop mada nisam sigurna bas za vrijeme rodjenja. pluton mu je jedino na IC-u i to je sve. isto tiranin. to objasnjavam time da ima cak 6 planeta u 5. kuci, sve redom u djevici. ima po mome urana u 1. mjesec mu pati kao apex T-kvadrata u vagi u 6. kuci. njegove navike i potrebe su zakon, oko toga se sve vrti, ko da je neko novorodjence, ma sta novorodjence, to je nista prema njemu. to sve jer je imao otkacenu mater kojoj je vise bilo vazno ici okolo, pametovati i mliti nego se brinuti o domu i obitelji. kuca bez ljubavi, vecinom svadje oko gluposti. razvio mizoginiju valjda zato jer mu mater nije zadovoljavala njegove potrebe dok je bio dijete. ma u biti mater mu je isto mizogin, ona je bila napredna i pametna zenska za ono vrime i nije se u dusi mogla uklopiti u tradicionalnu zensku ulogu pa je mrzila sebe sto je zensko i smatrala je taj dio sebe manje vrijednim. to je valjda bilo usadjeno u familji. a otac mu je isto bio tiranin mada se ovaj razvio u veceg. tata mi nema konjukciju sunca i plutona nego sunca i jupitera! u 5. sve navedeno znaci da ima gorih pacijenata od sunce pluton tipova
betiboop is offline  
Odgovori s citatom