Pogledaj jedan post
Old 30.11.2008., 20:00   #19
Quote:
Keane16 kaže: Pogledaj post
Srećo, ja nisam nikakvo pitanje postavio. Ja sam samo odgovorio otvaraču ove teme kada se očekuju rezultati. Za srednju školu nisam ništa govorio, govorim za studente(i sam jesam student) za koje je normalno da se stipendiraju ukoliko zadovolje određene kriterije. Ova stipendija se ne ostvaruje samo na temelju statusa oca već i ti sam/a moraš imati prosjek, položene sve ispite i određena primanja. I btw, nije za branitelje već za dragovoljce, djecu HRVI i poginulih.
Slažem se s tobom u vezi svega, to je OK, ali mala ispravka ipak da je stipendija i za braniteljsku djecu i branitelje, ne samo za dragovoljce

Kopirano iz natječaja
NATJEČAJ

za dodjelu stipendija tijekomredovitogasrednjoškolskogobrazovanja, redovitoga sveučilišnog i stručnog studija, te za dodjelu naknada dijela troškova školarine poslijediplomskihstudija na visokim učilištima hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata, djeci smrtno stradalihhrvatskih branitelja iz Domovinskog rata, djeci zatočenih ili nestalih hrvatskih branitelja izDomovinskog rata, hrvatskim ratnim vojnim invalidima iz Domovinskog rata i djeci HRVI izDomovinskog rata,dragovoljcima idjecidragovoljaca izDomovinskog ratazaakademsku,odnosnoškolskugodinu2008/2009.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom