Pogledaj jedan post
Old 30.04.2011., 14:31   #219
Quote:
nlp_terapeut kaže: Pogledaj post
Niti je sarkazam smiješan niti ćeš ti stavljanjem probranih smajlića izbjeći činjenicu da ne želiš priznat u kojoj mjeri sam te pročitao.
Mićko, nisi pročitao apsolutno ništa pametno. Pažljivo si odabrao par mojih izjava da iz njih možeš imbecilnom logikom izvući zaključak koji odgovara onome što si vrlo vjerojatno istražio po forumu. Ako slučajno ipak nisi… pa, “pogađanja” su ti dovoljno neodređena, poput horoskopskih; mogao bih ti priznati da si nešto pogodio samo ako bih ja nadopunio detalje. A kad nadopunim detalje, ispadne da nisi ništa pogodio.

Ajd, nisi ni prvi ni zadnji šarlatan koji se služi tim metodama.

Quote:
Hvataš se detalja tipa moderator podforuma ili admin ili štogod kad znaš da to nisam precizirao,
Lažeš. Precizirao si. Moderator. Ovdje.
Quote:
Ja sam izložio tvoje težnje, dakle bio moderator, admin ili štogod govorim o principu, a trebao bi mi visak, deck tarot karata i mjesec dana iščitavanja tvojih postova da pogodim gdje točno na netu ti želiš takvu funkciju.
I opet, pogriješio si.
Quote:
Što se majke tiče i to je naravno 'best guess' na osnovu informacija koje su mi dostupne no to može biti bilo koja ženska osoba iz tvoje blizine, tetka, susjeda ili tko god.
A može biti i lajavi muškarac, naročito svećenik. Ili pas iz nečije psovke koji mi je jebo mater. Ili zlatna ribica.
Quote:
Kažeš nije ti stalo? Hmmm, što li bi naš prijatelj Sacreus rekao na ovo (pod uvjetom da sam npr. ja to napisao)
Ne znam. Da ga pitamo?
No mene više zanima što bi ti rekao; tvoje su mi izjave daleko smješnije.

Quote:
Moju izjavu da me ne zanima debatna retorika ti proširuješ na znanost, cjelokupnu? O, bože Petra!
Ne. Riječ je o tvojoj izjavi da nisi doktor psihologije, tebe ne zanima teorija.
Sigurno je se sjećaš iz nekog od ranijih postova.

Opet, sama činjenica da nisi shvatio ni na koju se izjavu referiram jasno govori da stvarno nemaš pojma što je teorija, što je znanost i kakve veze jedno s drugim zapravo ima.

Quote:
I što ti ono znači da se nitko ne usudi spomenut svemirce u tvojoj blizini?
Daj citiraj ono na što odgovaraš. Ovako samo izgleda kao da pričaš besmislice.



Ma zapravo, ne moraš se ni truditi.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom