Pogledaj jedan post
Old 16.06.2017., 09:43   #14
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
joooj pa staviš oglas tam di ekipa traži kompiće i netko bu ti se javio , sad dolaze ti festivali po zg, imaš festival vatrometa, pa u msu svirke ....netko bu se našel
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom