Pogledaj jedan post
Old 14.11.2017., 19:54   #1032
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
Ja imam Sa u 11 kuci u Vodoliji, i malo prijatelja imam. Imala sam i veoma mocne neprijatelje.
Sem magisterija imam i doktorat tehnickih znanosti, sto ne povezujem sa Sa. Imam i magisterij, to bi bila 11? Jel?
Sa mi gradi kvadrat sa Me u 7 u Sco, osim toga u 7 su i Ne i Ma.
Imam brak za sobom, kratak i divan, u vrijeme kada je Sa jos bio u Jarcu prosli put. Tada sam dobila i novi posao, koji jest takodje bio divan. Zanima me sto mislite sto ce mi donijeti sada Sa u Jarcu, kada udje 20.12.1017.
Tranzitni Ju mi je u 7, u konj sa Me a tu je i tranzitna Ve, dok je progresivni Me u 5 progresivnom polju. Natalni Ju je u 12 u Ovnu. U progresivnoj karti Sa je u 9 progresivnom polju


doktorat iz tehnickih znanosti na podforumu astrologije? sirok um. i sada se ne salim. uostalom, newton je zivio od bavljenja astrologijom. osvrnuo sam se jer si napisala da si imala kratak i divan brak. zapravo rijetka konstrukcija. svidjelo mi se to. stvarno. bas mi je zazvucalo toplo.
inace, u astroloskoj simbolici ulazak jupitera u sedmo polje nudi partnerske mogucnosti. bio bih spreman na tvom mjestu. premda mislim da ti jesi spremna.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom