Pogledaj jedan post
Old 15.11.2017., 16:24   #1037
Quote:
uvenula kaže: Pogledaj post
Merkur je u Devici.
Mjesec je u kvadratu sa Saturnom. Koje stvari i dalje stoje? Pogrjesila sam, umesto Mo pisala sam Me u prethodnim postovima.
Evo natala sa tranzitima

https://imgur.com/CiLzywa
mislim da je polozaj mjeseca u skorpiji najtezi astroloski polozaj. jer je on, sto se mene tice, simbol thanatosa - najvece samodestrukcije. kada covjek, sto je jaci, tim vise se udara. to je tipicni flagelant s misijom hoda ka osobnoj vjeri. lik iz romana dostojevskog.ti si imala dominantnu majku? vjerojatno je jos ziva. dakle, jos je imas
sada mi je slika malo jasnija. znas li da je jucer na nebu bila ta ista konstelacija? mjesec se udruzio s marsom. sto je gundulic i njegov stih.

imas i retro merkur. retrospektivan um. koji se stalno vraca. pa je tako vjerojatno i u ljubavi. odlasci i povratci. pametni muskarci. a i jupiter u dvanaestom polju potvrdjuje da je tako. obrazovan i mudar muz. a neptun mjesec su iluzije koje nikada nece nestati jer su simbol jake imaginacije i idealizma koji ne nestaje u sudaru s cinjenicama.
venera u vagi kaze da si lijepa zena a mars da si energicna i jakog libida. brzo hodas. zustro. mislim da govoris polako. razgovjetno. apostrofiras rijeci. zbog retro merkura koji je udruzen samo sa suncem. sto u mom tumacenju kaze da im pridajes vaznost odnosno da pazis sto govoris. a i znaci oca koji nije bio stalno uz tebe. pazi, ovo moje tumacenje je prilicno proizvoljno. ponekad uronim u sebe dok gledam neciju kartu, pa se izgubim, tek da znas.
pretpostavljam da partnere uglavnom upoznajes kroz posao koji radis i koji ti je vrlo vazan. premda si vjerojatno, zbog prirode posla cesto mijenjala okruzje ili pozicije na kojima si bila. ai vracala si se na neke poslove.
tebi je partnerski odnos vrlo vazan. mislim da ti je tesko biti sama.
sad bih stao.
uglavnom, jucer si napisala neke recenice koje su meni indikativne. zato sam reagirao. te recenice su bile vrijedne. mnogoznacne.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 15.11.2017. at 23:00. Reason: komentiranje moderature
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom