Tema: Željko Sabo
Pogledaj jedan post
Old 07.06.2009., 21:37   #12
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
gle ovak. nemam pojma tko je taj kukic, muz mi govori da je bio cetnik. sabo se osvrnuo na svoj boravak u logoru i iznio cinjenicu da su se prijatelji srpske nacionalnosti ponasali kao pi... ups i bojali vlastite sjene. kako je zeljko prosao u logoru, nesto mi je poznato al nema veze.

jadan je onaj koji zivi sa mrznjom i gorcinom. jos je jadniji onaj kojem proslost ne da ici naprijed. hvala nebesima, zeljko nije takav. cekaj malo, sto sad uraditi sa tim srbima koji su razarali grad? staviti ih u geto? zatuci? dajte ljudi osvijestite se zaboga. ne moramo se ljubiti, maziti, zeniti i seviti. mozemo s eponasati civilizirano, raditi i graditi. i ici naprijed. a ne kukati kako je tesko, kako smo jadni, gladni i bijedni.

ma nek sabo razjuri svu gamad, nek upregne kompletni vukovar i okolicu i nek ne gleda tko je srbin, tko hrvat, tko nijemac, tko rusin a tko rom. pomaknite se ljudi, primite se posla i pomozite covjeku. vukovar je dobio nesto pozitivno. da mi netko ne bi sad poceo sa pricom kako je zeljko sabo neka bitanga, lazni branitelj i slicna sranja jer to nije istina.



malo manje po birtijama, malo manje heroja po sankovima, malo vise posla, pameti, tolerancije i razumijevanja. ponavljam, ratno poglavlje zatvoriti NE GA ZABORAVITI, NE ZABORAVITI TKO SI, biti posten, vrijedan i gledati kako poboljsati zivot obitelji, grada i zupanije. pa i drzave. a vi vukovarci to mozete i morate. i tocka.

i pomozite tom covjeku. pruzite mu sansu i ruku podrske. i poslusajte sto vam govori. ne govori vam nista lose, ne pokrece 3. rat vec vam sugerira nesto sto ste trebali shvatiti i sami. pametan je i posten. ( steta sto je u sdp-u, bem ti sabu ali ja sma odavno ovdje govorila da i sdp ima izuzetno kvalitetnih ljudi, sabo je zivi dokaz. nisam njihov ni clan ne daj boze ni simpatozer. ali postujem casne ljude.)
Za cijeli post a posebno boldano

Zeznuo sam nesto u kvotanju al se vidio koji dio fali
don Kacunko is offline  
Odgovori s citatom