Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 19:27   #8637
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Draga Pato,

Muško-ženska prijateljstva postoje samo u glavama žena. Svaki muški prijatelj bi te povalio da mu daš znak
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
potpis
Ma, bulaznite!

Ja pričam o pravim, autentičnim, dugogodišnjim prijateljstvima. A ne o nekakvim tamo kvazi druženjima, ili sličnim permutacijama muško-ženskih odnosa

Mislim, pa naravno da se npr. Torro i ja ne možemo iznebuha sad početi viđati po nekakvim kavicama i večerama, i praviti se kako ćemo mi sad biti najbolji prijatelji. Jer naravno da bi se on u roku *keks* zatelebao, a onda bi mi se krvi napio, i prisjelo bi mi to ''prijateljstvo'' i prije nego bi me uspjelo početi veseliti

Ali to niti nije ono o čem ja pričam. Ja vam pričam o prijateljima. O -brothas from anotha motha. Bokvasmazo. Gdje je dakle šansa da tu nekad nešto - ''zaiskri'' - jednaka ko da mi kažete da će mi s rođenim bratom ''zaiskrit'', nedilje vam

Uostalom, evo vam i najfriškiji primjer - bio mi je prošli tjedan sad tu kod mene na moru 3 dana najbolji frend, s kojim sam odrasla i koji mi je ko brat još od osnovne škole, i kroz cijelu srednju i faks, nakon čega je odselio u Švedsku radit i u međuvremenu se i oženio, ali ga je evo žena najnormalnije ''pustila'' da dođe par dana visit sa mnom na moru. Jer je normalna pa kuži da se mi međusobno vidimo ko obitelj (ako ne i bolje od toga - jer smo si obitelj koju smo si sami odabrali), i kuži onda kakav je to odnos. I da bi i sama ideja ikakvog tu ''povaljivanja'' bila ne samo uvredljiva i suluda, nego i totalno doslovno bolesna.

Ali tak da itekako postoje muško-ženska prijateljstva. Dapače, ovo spomenuto meni nije jedino takvo prisno muško-žensko koje održavam. Ustvari kroz čitav život i još od djetinjstva sam se nekako prirodno jako dobro kužila i slagala s muškarcima, nekad čak i bolje nego sa ženama, i ne mogu si uopće zamisliti svemir u kojem se na takve odnose gleda ovako čemerno kako ste vi zabrijali


Đe će vam duša. To se zapitajte.

Nadan se da bar gospar Vetmica ne dili to vaše pogano mišljenje.
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline