Pogledaj jedan post
Old 20.11.2017., 20:26   #7565
Quote:
LilLiYellow28 kaže: Pogledaj post
Ja sam tražila normabel jer sam imala bas jake grčeve uz krvarenje em da me umiri jer mislim da stres može još gore Napravit. Sad mi je drago da sam prošla bez normabela.

Nego cure, kad ste vi pocele osjećati bebice? Kad se mogu tome nadati?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
To ti je jako individualno, zbilja. Možeš jako rano, a možeš i dosta kasno. Nemoj se ravnati po ikome. Ja sam već oko 15tt u obje trudnoće počela nešto osjećati. U prvoj točno s 19tt su se počeli vidjeti pokrenuti, sad u ovoj drugoj neki dan s 18+3tt. Al sve je okej ako se i s 20tt ništa ne osjeti.
Quote:
MammaM1a kaže: Pogledaj post
Evo da javim, rodila danas u 2 ujutro veelikog dečka od 4 kile i 200 i 55 cm Nažalost imala sam porod iz pakla, indukciju dripom i gelom koji me nisu otvarali unatoč paklenim 12-satnim trudovima na pol minute razmaka. Završila sam zbog toga na hitnom carskom rezu i sad se oporavljamo. Bebač je zdrav al još sav ošamućen od silnih intervencija.
Čestitam!!! Žao mi je što si se jako namučila, neka je sad to sve iza tebe, želim ti što bolji i brži oporavak. Mazite se puno!


Ja se isto ne mazim po trbuhu, ništa nešto romantično. U ovoj trudnoći se ni ne mažem.
BitterSweet is offline