Pogledaj jedan post
Old 22.07.2010., 11:29   #1
Kako prepoznati sponzorušu

Bok svima, ne znam jel tema bila, ali evo je. Zanima me kako prepoznati sponzorušu, vaša iskustva sa istima, što tjera žene na to, itd. Evo jedan primjer iz moga života, nedavno sam doživio tako direktan sponzorski ulet da sam mislio da se radi o skrivenoj kameri. Naime, bio sam van sa ekipom, i stol nedaleko od nas je bila ekipa cura, i s jednom uspostavim "oči u oči" kontakt, malo se pogledavamo, smijemo, kratko je trajalo, taman sam se spremao poslati cugu kada je ženska krenula prema meni . I ono mislim si to Bože, hvala ti, ova je "pala" bez ispaljenog metka. I upoznamo, počastim je pićem i sljdeće riječi iz njenih usta su bile: znaš ja sam studentica, skup je život u Zagrebu, stanarina, režija, a bome i kozmetika, pa ako hoćeš da se nastavimo viđati daj mi 100kn! Ja sam ostao paf, naravno nasmijao sam se, pitao gdje je skrivena kamera, dao joj saučešće i vratio se za stol . Na kraju je ona ostala ko popišana, a ja i ekipa smo urlali od smijeha! Eto, vjerovali ili ne! Dajte vaša iskustva na ovu temu...
ManZg is offline  
Odgovori s citatom