Pogledaj jedan post
Old 18.09.2012., 14:57   #1209
Quote:
ajriš kaže: Pogledaj post
nešto me jako brine pa želim odmah postaviti pitanje. jel netko prošle godine proslavio novu godinu u Pragu s Collegiumom? ja idem ove godine s njima istu stvar, ali zanima me da li će nešto ekstra naplatiti, čitao sam nekakve grozote o collegiumu (ne uvijek, ali da im se zna dogodit). Prag nije bio u pitanju, ali su morali iskeširati u busu još 65 eura :O :O i takve stvari,jel. zbilja bi mi bilo drago kad bih saznao nešto više o tome. i koliko u stvarnosti naplaćuju one tulume? ja sam osvojio to na nagradnoj igri i rečeno mi je da mi je sve plaćeno ( za moj +1)
bila sam prije koju godinu u pragu s collegiumom i cijena putovanja je bila negdje 1200-1300 kuna, polazak iz istre, i da nadoplatili smo smo u busu oko 80ak eura u što su bili uključeni doček u diskoteci Očko, posjet pivovari i obilazak Hradčana (povijesna tura), naravno sve je to fakultativa ništa se ne mora ako se ne želi.
što se tiče collegiuma kao organizatora kao što je poznato naglasak je na zabavi a ne na upoznavanju grada, noću tulamarite, danju spavate i onda u poslijepodnevnim malo šetate.
Prolaznica48 is offline  
Odgovori s citatom