Pogledaj jedan post
Old 11.05.2007., 21:51   #2
vec sam pisala o tome na nekih 56 tema, al' evo opet : meni se desilo (urastao mi je korijen dlake), ali ne od voska, vec od brijanja. hipohondarske prirode, bila sam totalno freaked out jer sam mislila da je neka bradavica, pa sam otisla kod ginekologinje koja mi je onda odagnala sumnje; rekla mi je da smijem ono...probusiti dezinficiranom iglicom, ali meni se to cinilo debilnim i nisam htjela pogorsati (odnosno raskopati) stvar pa sam pustila da prodje samo od sebe. doduse, trajalo je nekoliko mjeseci, al' sada je sve ok. za svaki slucaj odi doktoru, nista te ne kosta.

sto se tice svrbeza, ocito si preosjetljiva pa nemoj koristiti tp s mirisom. ni dnevni ulosci nisu bas najpametnije rjesenje. ako ih bas moras nositi, onda kupuj one bez zastitne folije i bez mirisa i nemoj ih nositi nocu. takodjer nosi pamucno rublje i prozracnu i ne preusku odjecu (najlonke takodjer ne valja nositi precesto). koristi neko blago sredstvo za pranje da ne bi isusila kozu na tom podrucju. necu dalje mljet', sve ostalo valjda znas, vidim da si vel'ka cura.
*jezebel* is offline