Pogledaj jedan post
Old 27.10.2007., 08:44   #13
kad sam prije dvadeset godina rodila drugo dijete, naš kućni prijatelj sportski liječnik, mi je ovo preporučio za po kući, jer tada u našem gradu teretana nije bila za sve posebno ne za žene, pa sam se pijući čaj od bazge za pojačano znojenje,2l vode dnevno i preskačući konop u dn.boravku dok bebe spavaju,(onako zamotana ) riješila i viška sala i ono malo celulita...kažem malo jer sam bila mlađa i nije mi se lako nakupio ... kilaža mi se nije vratila, nego tek kad sam treći put ostala trudna nakon nekoliko godina....s tim sam imala muke pa kad sam postupila jednako, jednako sam i povratila zdravu težinu i svoju liniju. A kad se već pitate zašto toliko spominjem znojenje, zato jer mi je znojenje "slaba točka" a znamo koliko je štetno ako se ne znojimo....zašto služi ubrzano znojenje? pa možda i ne služi,ali se manje vremena potroši za detoksikaciju....stvar izbora...neki to vole lakše neki teže a neki to vole vruće.... no, dobro......aha....nego, vaše savjete nisam zapazila....osim kritike...btw, što fali wellnessima....plivaš, masiraju te....to rade i u toplicama... ja sam zadovoljna takvim tretmanima
chilimama is offline  
Odgovori s citatom