Pogledaj jedan post
Old 06.02.2008., 11:42   #6
Quote:
copy_xerox kaže: Pogledaj post
Prvi motiv mi je zdravlje, a drugi (znam da je banalan) kupnja odjeće! Ne da mi se više gubiti vrijeme, novce i živce na potragu za XL odjećom i plaćati ju trostruko od onoga što vrijedi!

Evo mog pitanja za raspravu - što ćete PRVO napraviti da bi krenule prema cilju?
nije ovo banalan razlog i to zna svatko tko je trebao kupovati odjeću natprosječno velikih veličina

a ja se sve nekako nadam da je moguće prvo dobiti neki klik u glavi, ali meni to ne uspjeva pa se sve svodi na neku unutarnju borbu i represivne mjere koje namećem sama sebi, a nadam se da će mi forsirane mjere preći i u naviku nakon nekog vremena...

ne znam, mislim da je samo u pričama moguć scenarij po kojem se jedan dan probudiš i napraviš radikalan zaokret u životu, a da to ne bude popraćeno borbom na dnevnoj razini, pogreškama i ispravljanjima istih...

u ovom pokušaju, mislim da sam najviše napravila time što, nakon povremenih ili prilično redovitih pogrešaka, nastavljam kao da se ništa nije dogodilo. bez onog ''od slijedećeg ponedjeljka''. jednostavno krenem dalje
dumbo is offline  
Odgovori s citatom