Pogledaj jedan post
Old 06.02.2008., 21:10   #18
Quote:
Mirjana.P. kaže: Pogledaj post
ja tužna
imam 84kg,rodila prije 5 mjeseci voljela bi doć na 70kg zato što sam ko krofna,i želim to zbog kupnje odjeće,samopouzdanja,izgleda...
nosim 46 a bilo bi ljepo da je to 40/42
tužna sam jer neznam koliko sam već počinjala,izdržim cijeli dan pa na večer sve ode kvragu
muž mi jučer kupio orbitrek,odvozila sam 2 min i počela se gušit od napora
samo da napomenem da sam zdrava al bez k od kondicije
slabo sam večerala i pojela 2 kolača,muka mi je kad se sjetim koliko se treba mučiti da se to potroši a opet mi se samo vrti po glavi šta da strpam u usta
to me baš čini
sad kužim kako je pušačima teško
obožavam papati,uživam u finoj hrani
to baš utječe na živce i koliko god da sam jaka kad se na kraju uvijek slomim
al mislim da bi za početak trebala uvesti sport u život a onda postepeno smanjivati svoje užitke,al lagano je misliti

Potpuno te razumijem zato sam otvorila temu da se možemo jadati, da možemo davati prijedloge kako pokušati pomoći jedna drugoj...dobro 2 min sutra još 2 min a onda 5 min...itd. ti si barem 2 min ja nisam niti tolko...nevalja krenuti preambiciozno sa velikim željama jer se razočaramo kad ih ne uspijemo ostvariti bolje si zadavati manje ciljeve...e tako i ja izdržim cijeli dan i onda navečer...zato cure ajmo izdržat cijeli dan a navečer radit nešto što vas veseli i zaboravit na klopu...možemo visit na forumu i pisat bolje i to nego u frižider...i bilo bi super kad bi predosječale da dolazi kriza da ćemo se najest ko krave da radije odemo tu izjadamo se jedna drugoj shvatimo da nismo jedine i podignemo si raspoloženje...ko zna možda upali...zamislite nas za jedno 4 mj. kak ćemo se hvalit ja skinula 8 kg, a ja 12 kg zar nećemo biti ponosne i napokon u shopping..zato curke ajmo preduhitrit taj osjećaj da se bumo slomile prije nego naše tijelo i vaga osjete posljedice..
sherry lady is offline  
Odgovori s citatom