Tema: Mediji u BiH
Pogledaj jedan post
Old 02.06.2007., 01:06   #1
Mediji u BiH

sto citate, sto gledate, kome vjerujete? koji su najbolji novinari, a koji najgori? tko su najveci huskaci na sukobe, tko govori istinu? moze u ovom topicu i najvece provale BH medija.

ja cu poceti samo sa nekoliko koje sam pronasao u Nezavisnim web izdanje i to samo za 2 minute povrsnog citanja...

prvo Ceric:

""Sada je sigurnije živjeti u Banjaluci nego u nekim dijelovima Čikaga, gdje sam i ja jedno vrijeme živio", rekao je Cerić."

par naslova:

"Himna RS bez teksta"
"Porodica .....: Naš sin će živjeti kroz druge ljude"

nekakav alpinista predstavljen kao prvi BiH alpinista na "Mont Everestu":

""Ovo je moj Everest. Hvala vam puno, jer ovo zaista nisam očekivao. Riječima se ne može opisati osjećaj kada se srpska zastava vijori na najvišem vrhu svijeta", rekao je Pećanac."


ovo je naprosto nevjerojatno. neki navodni inspektor na pitanje novinara :

"NN: Nakon što su nedavno pooštrene kazne za rad na crno, pokrenuli ste akciju, naplatili dosta kazni, ali i zatvorili samo pet manjih objekata. Zašto se veće firme nisu našle na vašoj meti?",

odgovora, pazljivo procitajte, sljedece:

"SUBOTIĆ: Ne plašimo se tih, kako vi kažete, većih firmi. Upravo namjeravamo krenuti sa inspektorima u građevinske firme."



gradjevinari, ako niste znali da inspekcira treba uskoro doci i do vase baustele kako bi pohvatala one Rumunje i Moldavce kao i gastarbajtere na privremenom radu u "RS", iz Dzibutija i Malija, sada znate...

nevjerojatno!


i za danas dosta sa sljedecim... Nakon sto je Stankovic pobjegao miliciji "RS", ovi se danonocno pravdaju na sve moguce nacine... ovo je dosad, barem meni, najsmjesniji:

"Zgrada u kojoj živi Ranko Stanković i Radovanova supruga Mirjana je u blizini KPZ-a Foča, te je tu činjenicu Sud BiH morao imati u vidu kada je poslao Stankovića u ovaj zatvor, kazali su juče u Ministarstvu pravde RS.

"Iako se osuđenici upućuju u KPZ prema mjestu prebivališta, Sud je znao o kakvoj se osobi radi i nije ga trebao poslati u Foču gdje žive njegovi članovi porodice", rekao je sagovornik iz Ministarstva pravde RS. Iz ovog ministarstva je potvrđeno da je i KPZ Banjaluka zatvorenog tipa, te da je Stanković mogao biti poslan u ovaj zatvor.
"



sve to za samo 2 minute povrsnog citanja... sta bi se desilo kad bi se covjek udubio u te doajene novinarstva?!
goldietrickz is offline