Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 14:32   #8681
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
pa jel oni imaju različite kolekcije donjeg rublja (od različitog materijala)? jer zadnji put kad sam gledala to je sve bilo tak tanko ko papir (ženske potkošulje i gaće) i nije mi izgledalo neš' kvalitetno

Pa ovisi o akciji, bude i nekih cipkasto-svilenih, i bude ovih pamucnih obicnih, ali raznih vrsta.
To tanko ko papir je sad ovo sto je ovaj tjedan ja mislim. Ja imam takvih par pakiranja i super su mi, nisu se ni rastegle ni raspale ni ne vire konci, u svim bojama su, ja ih iskuhavam i nis im nije a nisu ni ofarbale drugi ves. Tanke jesu, i super su za ljeto jer nemaju debele savove i nevide se tipa na onu robu koja inace zahtjeva tange. Za zimu su mozda pretanke al opet, ako je prehladno, ionako nosim ili tajice/štrample a od gore potkošulju tak da mi i ije pretjerano bitno kakve su gaće.

Potkošulje te na bretele su odlične, ja ih imam masu, a za trening si kupim broj manje pa me fino dodatno stegnu.
Čarape kako koje, vecina mi je dobra jedino sam imala neki paket kad su bile stopalice u razlicitim bojama, te su brzo pucale i drapale se, ostale su za tu cijenu i vise nego oke.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom