Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 14:25   #866
Quote:
masal kaže: Pogledaj post
Definitivno,bez toga nikamo Meni inače malo čudno kako on tako odjednom barata oružjem-kad prije nauči?Iz Vana otišo ko klinac,studirao u USA,radio u Italy-ili se "školovao"i tamo,za svaki slučaj,zlu ne trebalo?A i zidarske odgojne mu dobro idu,valjda je to ipak genetika
Ja sam pretpostavila da je to zato što u Turskoj muški još uvijek moraju ići u vojsku, pa su valjda tamo nešto i naučili. To što je živio vani nije ga oslobodilo obaveze da ide u vojsku (mislim da su oni po tom pitanju dosta rigorozni).

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Tzi ! Vidim da te avatarčić još drži, a?
Ma nemaš pojma koliko mi je drago ako su ti moje žvrljotine pomogle da dan počneš s osmjehom! I makni crne oblake iznad glave, sjeti se Čiček, vidjet ćeš da ima puno gorih stvari u životu. Okreni na valcer kad god možeš!
Eh, da! Rezanje epizoda me toliko naljutilo da sam čak mislila odustati. Unište epizodu ali totalno! I da je bar zbog čega, nego zbog neke rvacke umotvorine. Jebate, u svim sapunjarama isti glumci! Više ne znaš jel' nova serija ili repriza?
U čemu je problem prikazati 1 seriju, pa drugu? Kog klinca trpaju 2 serije zaredom, svaki dan?
Naravno da avatar još drži. Još nisam našla nekog "dostojnijeg" da ga zamjeni. Ne može se Veličanstveni samo tako skinuti s prijestolja.

Ne znam baš za valcer, ali muzika u ovoj seriji je stvarno dobra. Kirac je stvarno nepresušni izvor talenta. Za koju god seriju da radi pjesme to ispadne savršeno.
Tzipora1001 is offline  
Odgovori s citatom