Pogledaj jedan post
Old 16.09.2017., 14:23   #425
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
=HepokS2;]
Nije to što radiš nikakvo drugo mišljenje, već direktno blaćenje teme, naziva NRZ, nazivanje gostiju NRZ opsjenarima i slićnim besramno bezobraznim epitetima, te izjednačavanje tradicionalnih metoda sa bunikom.
.
Tebi je besramno i bezobrazno uvredama komentiranje lijepo komentiranje ? Aj ne glumataj sad više.
Nemaš se razloga ljutiti. I da, oni koji tvrde da su piramide leteći oktaedri koji su se zabili u pijesak pa su ostale vidljive piramide, koji tvrde da se ispod piramide nalazi crveni granit i puno toga sličnog bez ikakvih indicija, a kamo li dokaza su opsjenari. Volio ti to čuti li ne. Svejedno mi je.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Misliš li da imam licencu da dijagnosticiram.
Niti u politiku ne ulazim, tako da ja ne znam što bi netko koga niti ne poznam rekao.
Zašto misliš da bih ja to znao.
Tvoje pitanje je totalno off.
Moje pitanje nije off, ali zato tvoje tvrdnjepokazuju da ne zalaziš dublje u problem. nije bitna politička aktivnost pok. Drnovšeka. nego činjneica da je obolio od raka bubrega, da se liječio isključivo alternativnim modelima liječenja, da mu se rak, u obliku metastaza vratio iako su ga opsjenari uvjeravali da je izliječen te da je zatražio pomoć liječnika i medicine, koju kako izgleda ti i Lun prezirete, izjavivši da je pogriješio što se odmah nije počeo liječiti kalsično medicinom nego je krenuo u alternativne vode.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ne ukazuješ, već ih upravo radiš.
I to slijedeće, ad hominem, Neznanje / (Argumentum) Ad ignorantiam, Argument from Personal Incredulity i ad hoc.
Pojašnjenja tvojih postupaka nisu potrebna dalje (naime sve se vidi), jer bi zagušilo temu, no sa vrlo velikom dozom sigurnosti mogu kazati da si nesposoban za daljnju kulturnu argumentiranu raspravu.
Nema uvreda kod mene. Što se ne bi moglo reći za tebe i tvoj stil pisanja. Nemar razloga za ljutnju ni pjenu na ustima. Sve je provjerljivo. osim religijskih istina. I dalje tvrdim da je popis koji je Lun naveo da su eminentni stručnjaci koji će gostovati u emsiji NRZ u stvari samo šarlatani (govorim za one koje je naveo u svom tekstu). Ali da budemo jasni: nikad im ne bih zabranio d agovore nego se slažem da imaju i pravo javnog istupa da se mladim generacijama ukaže što se događa kad se krene zaključivati o geološkoj podlozi piramida, a ne zna se ni razlikovati temeljne vrste kamena; što se događa onima koji govore o poravnanju pirmaida po orionu, a ne znajukoliko u tom sazviježđu uopće ima glanvih zvijezda, što se događa s onima koji govore o poravnanju planetarne energije u skladu s magnetskim poljem koje je promjenjivo....i još puno toga. Genijalne teme za stand-up komičare. Ali ne i za znanost. Pravu, ne kvazi.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom