Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 12:15   #19
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Kad kažeš da se vidiš samom meni to vuče da ti nemaš volje ništa promjeniti. Jer ako si u trenutnoj situaciji sama, a vidiš se samom i u budućnosti, dajem si za pravo da zaključim da će sve što te okružuje, unutar tebe i van tebe biti isto. Da nećeš ništa promjeniti da se izmjeni outcome budućnosti, a zar tako mora biti?
Primjera radi, ja želim pohoditi astronomski kamp, ali kažem da neću ni u budućnosti, odlučno to kažem. Očito da je to znak da neću ništa učiniti potom pitanju da se želja ostvari.

Otkud ti misao da nećeš doživjeti duboku starost? Što smatraš pod dubokom starošću? 80te?
Znam da se trudis biti pametan i okrenut rasprave na neku filozofsku razinu, ali ne ide ti.
Na kraju dana, sta koga boli kurac dal ja radim nesto po pitanju sebe ili ne? Na kraju dana ionako nemam kome polozit racun i jedina osoba kojoj odgovaram sam ja.
Ukoliko ja odlucim da je za mene nesto najbolje notko drugi nema pravo govorit da to nije tako ili me optuzivat da (ne)radim nesto jer - ne znas. Nisi pitao, nisam napisala, izvukao si zakljucke jer mislis da mozes citat izmedju redaka, a s druge strane ni citanje doslovnih redaka ti bas ne ide.

Spoznala sam da trud nema smisla i odustajem od truda. Moja osobna odluka koja se tice samo mene osobno i nema apsolutno nikakav utjecaj na ikog drugog u mojoj blizini. Di je problem?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom