Pogledaj jedan post
Old 31.08.2007., 12:51   #51
Quote:
johnny_B. kaže: Pogledaj post
za raff34:
Sorry, iskrena isprika, izleda da sam potpuno krivo shvatio, jer sam mislio da opaska "o onima koji računaju kvadrat poljoprivrednog kao da je građevinsko, pod izlikom da bude 2010. bilo građevinsko." stvarno išla mene.
SORRY još jednom, stvarno mi je žao. Što se tiče komentara da je cijena realna, s tim se naravno slažem, a neobanned-a bi samo pitao jel' zna koliki je vijek trajanja drvenih kuća, i koliko se danas plaća da se dođe u posjed izvornih drvenih kuća? Po tebi, ja bi tebi, da si kupac, trebao dati zemlju za pola EUR-a po m2, a kako ti kažeš da je realna cijena 70 000 EUR, znači da ih fiktivno imaš, kupiš zemlju za 40 000 EUR, uložiš još 30 000 EUR, i na kraju prodaš za nekakvih 150- 200 000 EUR; mislim jasno mi je da ja izgledam kao netko tko se želi obogatiti preko noći, ali ne prodajem auto, pa da je sve gotovo za 5 min, a cijena zemljišta može samo rasti, s tim da su mi tri agencije koje se bave takvim zemljištem rekle da vrijedi 2 EUR/m2. Ja spustio još pola EUR-a jer to tako ide, a bogami ga ne dam nekome u bescjenje...
hehe, sretno ti bilo.. evo jednom da se slozim s pljuvacima po Hrvatskoj.. drvena seoska kuca u HR je bitno druga prica od drvene kuce u Austriji i Svicarskoj.. vidio sam mnoge i jedino za kaj su dobre u vecini slucajeva jest za nalozit vatru.. sad mozda je tvoja nesto posebno, to ne znam, ali iz iskustva cisto sumnjam.. jako mi je zao likova koji misle da cijena zemljista moze samo rasti.. i slazem se, rasti ce do tocke da ces ti jednog dana i docekati svoja 2 eura po kvadratu.. ako je ti ne das ispod te cijene to je ok, ali ako zelis PRODATI morat ces se strpiti..

za 2-3 godine, kolko ti se vec da cekati..


za tvoju informaciju, cijena koju ljudi placaju za poljoprivredno zemljiste jest 0,3-0,5 eura po kvadratu.. osim naravno ako nije neka ekstra lokacija..

a za tih tvojih 150 000-200 000 eura ti proda moja punica svoju kamenu kucu u Francuskoj.. evo dobijes i nizozemski rjecnik kao bonus, da mozes pricat sa susjedima
__________________
istina o EU
neobanned is offline  
Odgovori s citatom