Pogledaj jedan post
Old 11.11.2012., 19:07   #90
Otkud krenuti?

miss p, divna mi je haljina, super mi je ta optička varka koju je isfurala stella mccartney

redhead lady, sviđa mi se kombinacija suknje i pulover, ali nikako ne na ove čizme... djeluju mi malo presportske za kombu pa bih se radije odlučila na neke zatvorene cipele s vezicama, na petu

xavi, divoto jedna divna haljina, divan kaput, stvarno jako lijepo iako bih ti opet napravila nešto s kosom

mierda, obožavam tu tvoju jednostavnost i to kako uvijek uz neki special komad uspiješ podići cijelu kombinaciju

ekatarina, na obje kombinacije mi ne funkcionira donji dio... na prvoj one cipele uz tričetvrt hlače i grilonke - cipele mi izgledaju kao da su ti prevelike, čemu je vjerojatno uzrok duljina hlača. mislim da bi te hlače trebale funkcionirati isključivo kao ljetne pa na golu nogu, ili pak uz najlonke boje kože i neke cipke koje nisu crne

druga kombinacija mi je mučo mučo problematična
gornji dio - previše slojeva i presjeckanja - em crna majica ispod, em košuljica koja ti je valjda prekratka pa si ispod nje i stavila tu majicu, em taj ukrasni remen koji mi nikako nije jasan (previše je kičast), pa još i sako pojednostavila bih priču i ostavila tu košuljicu sa sakoom, uz neke tamne trapke visokog struka i jake cipele

no da sad ne zvučim prebabarogasto, čini mi se da si jako interesantna i vidi se da njeguješ neki svoj stil, što mi se jako jako sviđa samo možda malo više promišljenosti oko nekih detalja...
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom