Pogledaj jedan post
Old 01.08.2008., 02:55   #10
Ako ti je stolica jako tvrda onda je mozda doslo do blagog ostecenja debelog crijeva, kao zagrebotine, vjerovatno na samom izlazu.
Ipak, bilo bi najpametnije otici doktoru.

Ja sam imala problem sa izuzetno rijetkom stolicom (1-2 puta mjesecno, u boljim mjesecima i 3 puta ) koja je onda bila dosta zabetonirana i odlazak na wc je za mene bio bolan. Znalo je biti i blagih krvarenja nakon svega, a ja sam imala utisak da vagon teretnog voza pokusava izaci kroz moj analni otvor.
Drzanje za radijator uz wc solju je bio uobicajena pojava, dok bih se naprezala da izbacim to cudo iz sebe.
Nakon uspjesnog boravka u wc-u van sam izlazila sa 2 cm uzim strukom sigurno, mada nikad nisam mjerila...

Ni Dulkoleks mi nije pomagao. Rijetka kafa od koje bi svi trcali prema wc-u nije pomagala. Kompot od sljiva - nista.
Problem sam rijesila svakodnevnom zabavom - grickam sjemenke suncokreta...100 grama dnevno (nekad i vise iz cistog zadovoljstva)...Otkad sam se na njih navukla idem skoro pa svaki dan u wc i sad ih grickam i zato sto ih volim i zbog toga sto su me rijesile velikih muka.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom