Pogledaj jedan post
Old 21.01.2009., 16:25   #385
Quote:
renatap kaže: Pogledaj post
Evo da ti kazem da sam i ja imala takav problem. Stavila sam plocice do donjeg ruba gornjeg elementa medjutim onda sam se sjetila da je napa vislja pa sam rekla keramicaru da mi stavi jos jedan red i dobro da jesam jer sad nakon dvije godine vidim da bi se gadno pokajala da to nisam dodala. Ja sam to stavila prije postavljanja kuhinje i stavila sam svugdje i na drugi zid gdje nije napa jer mi je kuhinja u L.uglavnom gornji elementi ce ti onda biti odmaknuti maksimalno jedan cm od zida i to samo dolje gdje su plocice sto meni osobno ne stvara problem ali ti mozes dodati plocice samo gdje ti ide napa ovisi o tebi ali ja ti savjetujem da svakako dodas plocice jer nikad neznas sto ti moze spricnuti a plocicu ipak lakse ocistis od zida
Ja ih SVAKAKO mislim dodati, ali neki ljudi mi kažu da se to dodaje prije, a neki da ih je najbolje poslije pripasat (znači rezat i cjepkat pločice tak da uđu u tu rupu). Kako ti to izgleda kad je element gore na zidu a dolje izmaknut za debljinu pločica? Jel se kuži to? Naime kuhinja je otvorena prema dnevnom boravku i točno iz profila mi se vidi taj zid di je napa, pa se bojim da će se vidjeti da element ne stoji na zidu kako treba.
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom