Tema: Izdajanje
Pogledaj jedan post
Old 17.02.2009., 09:51   #94
i zaboravih - ako te stvarno muči produkcija, najgore što možeš napraviti je po noći mu dat bebimil, a ti izdajati. noću je razina prolaktina najviša i noćni su podoji jako važni za produkciju mlijeka. stavi ga po noći na cicu, ionak mu noću i ne treba toliko puni obrok koliko nešto da mu samo malo popuni želučić i mamina toplina da se utješi i uspava. mi smo neko vrijeme preko dana bili skroz na adaptiranom, a po noći je uvijek samo cicala.

jel beba ima problema s prhvaćanjem cice, sa sisanjem? ako nema, onda ga stvarno stavi na cicu i sve će bit ok, ne brini, i ne treba vamizdajanje. ako ti možeš izdojiti po 150 ml u jednom izdajanju imaš ti produkciju koja itekako dobro funkcionira, samo dobiva zbunjujuće informacije pa se ne može regulirat.
ovako će ti se beba samo naviknut na bočicu, nakon nekoliko tjedana ti ćeš malaksat od izdajanja i s 3 mjeseca najkasnije ćete završit na bebimilu.
govorim ti dobrim dijelom iz iskustva, ja sam svoju 3 mjeseca hranila kombinacijom cicanja, izdajanja i adaptiranog, s tim da sam ja stvarno imala problema s produkcijom, beba nije cicu hvatala kako treba, a tulum mi je bio kad bih uspjela izdojit 80 ml iz obje!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom