Pogledaj jedan post
Old 11.08.2013., 11:49   #16
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Kad smo već na paralizi sna. Ovo što si napisala Bejbi3 za spavanje na leđima, meni kada se dogodi paraliza sna se ne događa u fazi dubokog sna pa da se lagano počinjem buditi(kako sam pročitala na wikipediji) nego prije utonuća u san i uvijek bočnom položaju. Kada spavam na leđima apsolutno nikada. Traje nekoliko sekundi, nemogu ništa pomaknuti niti disati. I samo od sebe popusti. Ne znam dali da otiđem liječniku ili psihologu za san...prijedlog?
Oprosti, sada vidim tvoje pitanje dugo me nije bilo na netu.

Ja nisam trazila ljecnicku pomoc, pokusala sam najprije probat sa samo pomoci. Al ukoliko su ti te snovi pre cesti i previse te uznemiravaju, posjeti ljecnika mada (moje osobno misljenje) je da ce ti za pocetak dati neke tablete za smirenje, jer u 90% slucajeva paraliza snovi javljaju se kada smo pod jakim stresom

A onaj tren, kada zelis pomaknut bilo koji dio svoga tjela - to ti je u biti faza kada se pokusavas buditi, kada se uspijes pomaknuti u biti ti se budis i vec si u fazi svesnog stanja (iako tokom cijelog sna mi mislimo da smo svjesni, a u biti to je sve samo san)
Bejbi3 is offline  
Odgovori s citatom