Pogledaj jedan post
Old 17.04.2017., 10:30   #33
Kako se osjeća onaj koji ostavi? E silno bi voljela znati odgovor na to pitanje....

Kako se naprimjer osjeća netko tko ti se nakon 24 godine braka (+ 4 godine hodanja, + djeca) iskrade iz kuće ko zadnji lopov dok si s djecom u posjeti svojima, kratko nakon sprovoda bliskog člana obitelji? Pa ti stavi na stol zahtjev za "sporazumni razvod" dva sata nakon što si mu rekao da se spremaš na operaciju jer je to što su našli na pretragama maligno?

Da ne nabrajam dalje, dao bi se roman napisati. Naravno, svoj trofejni mlađi model je javno prošetao po familiji 10 dana poslije odlaska, a ubrzo ju i uselio. I do dan danas tvrdi "mirne savjesti" kako nije imao nikoga... kaže to je "došlo poslije". Ajde!

Ne znam kako se osjeća netko takav, mogu samo reći kako sam se ja osjećala - trebalo mi je četiri duge godine da se oporavim od šoka, od narušenog zdravlja koje se još pogoršalo od svega, od gubitka posla i prihoda zbog bolesti (pune dvije godine) ... u 50-oj.

Danas sam super, stala na noge i izgradila novi život, ali me silno zanima da li se takvi ljudi ikad osjećaju loše kad se pogledaju u ogledalo?
Kmiček is offline  
Odgovori s citatom