Pogledaj jedan post
Old 16.12.2017., 08:04   #1860
Quote:
Gozbebek kaže: Pogledaj post
Prije dvije godine dragi i ja (tada jos uvijek zaruceni) smo isli na ljetovanje u Tursku sa njegovom ekipom, s tim da je jos jedan par trebao doci dan nakon nas. Dakle, dva njegova jako bliska prijatelja, on i ja. Prva dva dana smo proveli u Pamukkalama. Ja tada u fazi nekog mrsanja sva sretna zelim da dragom pokazem koliko sam smrsala obucem crne kratke uske tajice i crni topic. Vani vrucina strasna ali ja idem u crnom i gotovo. Hajde ok, pokazem se dragom i on sav sretan, izadjemo. Sunce przi, vrucina, mi se pentramo po onim bijelim naslagama. Ja sva sretna, vidim svi bulje u mene i kontam "jao kako sam fino smrsala, svi me gledaju". Ok, za turcine je to i normalno, buduci da sam plavusa, ali apsolutno svi su gledali u mene. U jednom trenutku mi prilazi dragi i pita me sta li se ovo desava, pa svi bulje u tebe. Da bi nakon sat dva tumaranja shvatili da mi se kroz crni topic ispod kojeg nisam nosila brus, vidi APSOLUTNO SVE. Par sati sam hodala okolo pokazujuci ljudima grudi i sva ponosna kontala da sam riba. Nakon toga smo skoro pa trcali u hotel, s tim da sam ja izgledala kao najveca ludaca hodajuci sa prekrstenim rukama. Srecom, nikada niti jedan od njegovih prijatelja nije spomenuo taj incident. Ali me je i sada blam kada se sjetim koji moron sam ispala.


Ni to niš!
Meni su u Kapadokiji, dok sam se pentrala i provlačila po onim kurcolikim kamenim formacijama s udubljenim nastambama ranih kršćana, dimije - mislim muški model, kupljene tjedan dana ranije u Istanbulu, "kvalitetna" roba - pukle točno posred guzice . Pred očima internacionalne publike backpackera.

Jedan od onih "zemljo, otvori se" momenata, koje jednostavno moraš okrenuti na zajebanciju, nema druge.

U svakom slučaju, hvala svijetu na džentlmenima, onim hotelskim mini-priborima za šivanje: igla, konac, gumb... i sreći što nije bilo nešto puno Turaka u blizini (osim vodiča).

P.S. Pamukkale su stvarno prekrasno mjesto. Sad bih išla gacati po onim bijelim bazenčićima... Ah...
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom