Pogledaj jedan post
Old 23.06.2008., 22:28   #15
Quote:
Maisie kaže:
Potvrda o prebivalištu se daje radi razine prehrane - onaj koeficijent na x-ici. Kod nas (PMF-MO) se možeš upisati i bez toga.
kad sam se ja upisivala uopće mi nisu tražili tu potvrdu o prebivalištu, niti bilo kakvu potvrdu za x-icu...kod nas je prolazilo bez toga..

Quote:
houpi kaže:
zašto domovnica ne starija od 6 mjeseci? što nije ona uvijek ista?
ne bih znala...pitaj u referadi...meni svi dokumenti za prijemni nisu smjeli biti stariji od 6 mj....ista stvar je bila i za dom....s time da sam samo prve godine predavala domovnicu i rodni list, a kasnije je trebalo samo prebivalište i prijepis ocjena....

Quote:
mya_790 kaže:
Koliko se sjećam, kopija. A ovo ne starije od 6 mjeseci je glupost jer ti se ni rodni list ni domovnica ne mijenjaju do trenutka kada se udaš i promijeniš prezime. Razgovarao moj glasni otac s tetom iz referade prošlo ljeto.
nekima se ne promjeni ni tada....jer ne mijenjaju prezime...

on topic: za prijemni smo mogli predati kopije, ali za upis samo originale...ne starije od 6 mj....s time da su nam svjedodžbe i diplomu o maturi vratili, a ostale dokumente nisu...kod moje sis je bilo isto, originali, ali njene su sve zadržali do kraja faxa...

sve valjda ovisi o faxu...zato je ovdje bzvz pitati kad svaki fax ima svoja pravila....najbiolje je njih nazvati i pitati...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom