Pogledaj jedan post
Old 31.07.2012., 00:52   #980
kako se nositi?? ..nikako!! ja neznam kako sam ja sve uspjela...naucila sam skrivati sramotu svoje obitelji...imam 26 godina, tata pije bar 20 god....eno ga upravo lezi na dvoristu ispod stola, mrtav pijan, ja sama doma...sve je unistio..cijelo moje djetinjstvo, nikad se nije brinuo za mene ni za brata..jedino pozitivno je to sto nije agresivan kad popije, nego ode spavati...
citam tu puno postova da treba ici na lijecenje, a sta kada ti je otac u 15 godina 11 puta bio sto u jankomiru, sto u vrapcu...koji je u svom pijanstvu 4 puta strgao rebra, slomio ruku, odrezao si prst, a da ne spominjem koliko je novaca ostavio tom alkoholu, i jos se usuduje svoje dijete, prije svoje place trazit 50kn da ima za jesti, i onda mi dode doma pijan...
mami mi treba spomenik dici koliko godina to trpi..koliko je suza ostavila..brat bijesni na njega i bojim se jednoga dana da mu nesto ne napravi...jer nema te rijeci koja njega moze opametiti, tisuce puta smo razgovarali s njim, tisuce puta je rekao da nece vise, i taman kada pomislim da smo postali skladna obitelj, tata cijelu noc ne dode doma, ujutro zovi bolnice u kojoj je ovaj put zavrsio..
previse je toga vec bilo, kako uspijevam trpiti tu sramotu, stvarno neznam..svi susjedi znaju ko mi je tata, pa mi jos i kazu:"kaj ti tata opet pije?", a ja bi u zemlju propala..
slijedece godine praniram svadbu, i kako da mi otac bude na svadbi? zar da svoj najsretniji dan u zivotu moram provesti u stresu i brizi da li ce mi on napravit scenu rusenja i padanja u alkoholnu komu??

nikome nikada nisam priznala kakav mi je otac,uza obitelj zna, al nezna sve...cak mi ni decko nezna..
tesko je to izdrzati, tog osjecaja zapostavljenosti , manje vrijednosti, osjecaja da te otac ne voli se nikako ne mogu rijesiti, ni danas kada sam "kao" odrasla..
zato i provodim sto manje vremena kod kuce, da ga ne vidim, ..jer u svijetu kad sam sa svojim deckom, meni je zivot savrsen...
a kakve mi je otac ostavio posljedice??? to cemo vidjeti kako cu imati svoju obitelj....
wallter123 is offline  
Odgovori s citatom