Pogledaj jedan post
Old 20.02.2013., 10:14   #380
Quote:
astrid7887 kaže: Pogledaj post
I btw ne znam cemu toliki napadi, smanji dozivljaj... Uostalom da si procitao moje postove na ovoj str skuzio bi da se ovo za terensku odnosi na finu i da sam se zabunila...takoder bi skuzio da nigdje nisam napisala da imam problema s eporeznom jer nisam ni uspjela doc do nje posto mi ne ocitava karticu, i otkud bi morala znat da se to odnosi na finu prije nego su me oni uputili, radi se o eporeznoj pa sam mislila da bi oni trebali bit upuceni u cijelu proceduru a ne da samo sjede tamo upucuju na finu i zato dobivaju placu....i ne znam gdje ti vidis tolike kontradiktornosti osim pemca s poreznom u zadnjem odlomku...
najdublje isprike jer sam i sama, nakon napisanog posta, shvatila da sam pisala sasvim pogrešnim tonom ali obaveze su tražile svoje i nisam imala kad ispraviti grešku. Iako sam u trenutku čitanja posta razmišljala zar bi jedan službenik Porezne uprave, u službi građana, usudio se naplatiti instalaciju? Uglavnom, ljutnja je prevladala i vi ste stradali nedužni. još jednom, isprike.
A od vas je, umjesto fine, jezikovu juhu dobila Porezna uprava ni kriva ni dužna.
captiva is offline  
Odgovori s citatom