Pogledaj jedan post
Old 10.03.2008., 08:20   #67
kod ovih baš i nije tak strogo kak ste navele, ako je dijete vezano za igračku da može ju donijeti i cijeli dan vući sa sobom,moja je mala znala ponesti sa sobom igračku i nikad nam nitko nije rekao da to nije u redu, a jedan dan u mjesecu je bio dan igračaka i klinci su mogli donesti hrpe igračaka, što se bombona tiče i slatkiša ima ih i nisu zabranjeni, kad slaviš dijetetu ročkas može donesti tko šta hoće i poslužiti djeci, moglo se je donesti i dnevno čokolada ili sl. za ponuditi djeci poslije ručka
da blond tek od 2.godine može ići u vrtić, mi smo krenuli od 3.godine jer je do tad bila u gradskom vrtiću.
uopće mi nije bitno što mislite o tom vrtiću, ali samo znam jedno da moje dijete od kad sam ga upisala u taj vrtić ona je išla s veseljem u njega nikada nije bilo problema sa odlaskom, dok je sa gradskim u zadnje vrijeme kad je bila upisana u njega (zadnja 3.mjeseca) plakala prije odlaska, oznojile joj se ručice dok joj se pred kraj odlaska desilo da se par puta ispovraćala, pa mi vi sad recite da je u tom vrtiću bilo sve o.k, tete su rekle da joj je dobro,krasno i da one u grupi nemaju problema da je stvar djeteta da se ona sigurno nemože prilagoditi grupi bla-bla-bla, zanimljivo kad je krenula u vrtić mont.nikada ni jednog simptoma, bila je sretna u njemu i danas zna otići u njega posjetiti svoje tete i stričeka, naime ona sama inzinstira da ide k njima, pa mi vi sad recite da je to tako strašno i da to bauk i da se dijete tamo osjeća isforsirano da li bi kasnije željela posjetiti svoj vrtić?naravno da ne bi.
BUBAMARA22 is offline  
Odgovori s citatom