Pogledaj jedan post
Old 23.05.2008., 19:23   #29
Pomjena prebivalista, student

Za mjesec dana se selim, sam, bez staraca ( duga prica, sve sam sredjujem, bez njih)

i sad imam jednu dilemu, ja sam mislio da samo odem u mup, predam potrebne papire i odjavim prebivaliste, odem u rijeku i tamo nadjem stan kao podstanar, i zamolim vlasnika da me prijavi, promjena osobne, putovnice se podrazumijeva, takodjer promjena doktora. eh sad, pricao sam sa bratom koji se vec selio jednom i valjda ima kolko tolko iskustva, i on mi je rekao da za pocetak ( dok ne kupim svoj stan) prvo u rijeci prijavim boraviste, a prebivaliste da mi ostane u kutini, kod doktora samo trebam odnest karton kako bi se prebacio.

nije mi nista konkretno rekao kakvih je problema imao , nego klasicno ono " buraz daj me poslusaj, prosao sam to "


stvar je u tome sto u sadasnjem stanu zivi jos moj otac, ali sa sadasnjim stanom i njime ne zelim nista imat, prvenstveni razlog promjene prebivalista jest da dobijem studentsku subvenciju od drzave, te da si prebacim doktora, te osim toga zelim da mi papiri i sve ( od faxa do dokumenata) dolazi na adresu u rijeci, a ne starome doma na vrata pa da on to podere.

posto mi je ovo prvi put da tako nest radim, ne bi se htio zeznut sto se tog tice pa bi zamolio par korisnih savjeta i koga poslusat, te jel ovo sto moj brat zeli uopce moguce..?
Syzygy is offline  
Odgovori s citatom