Pogledaj jedan post
Old 12.05.2004., 11:07   #64
Quote:
Mislim da se tu radi o onome sto sam prije govorio. Ajde ti meni dokazi da je homeopatija kriva. Ona je dokazana jedno nekoliko desetaka puta koliko se meni cina, ako ne i stotina, znanstvenim eksperimentima. A Benvenisteu ako se dobro sjecam uope to nije bio cilj, u svoje je radu usput potvrdio homeopatiju, i sve prema znanstvenim procedurama o kojima si govorio. Ako imas prilike i mogucnosti, probaj sam ponoviti njegove pokuse pa ces vidjeti. A nacelo homeopatije se logicki uklapa u sva ova druga isrtaživanja koje sam spominjao., Polje nulte točke itd. Malo je problem da ti predstavi dokaze jer nemam sve to u glavi, mozda nda nabavis knjigu? (Morao bih sad ici po knjizi i traziti od poglavlja do poglavlja, amoram priznat da nemam vremena. Ako pitas o nekim specificnim istrazivanjima koje sam spominjao, tu je jos i oshokineza, pokusi radjeni uz pomov REG strojeva -- koji daju slucajnosni rezultat, onda cu ti to pronaci, ali ne mogu sve odjedanput
Ma sta dokazao??? Tip je unistio svoju karijeru jer nije znao radit eksperimente. Kad je njegova ekipa ponovila stvar samo kao duplo slijepi eksperiment (pod nadorom dva tipa iz nature-a ako se nevaram) onda se nije pokazao absolutno nikakav homeopatski ucinak.

Ustvari vidim da je ovdje na dijelu stara fora ignoriranja svega sta nepase u tvoje vidjenje svijeta. Geza po stoti put
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom