Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 15:02   #11





...ovdje mi je po prvi puta bilo žao Ferihe...kada je rekla...da ona nije zavrijedila taj prsten, da ga tek treba...






...inače kroz čitavu seriju me živcira Feriha sa svojim lažima...ekipa na fejsu se toplo nadala da će se sve otkriti u zadnjoj seriji sezone...a kad ono...ništa od toga...zapravo postoje i nagađanja da pismo koje Emir pročita u zadnjoj sceni 24. epizode nije njezino, već od mame mu (nemogu se sjetiti imena )...al sam nekoliko puta pogledala tu scenu i zaista se nadam da je od Ferihe i da će se ta istina napokon otkriti....

...sjetila sam se i scene dok su Emir i Feriha u njegovom restoranu...i opet je ona bila u svojoj fazi....pa kad joj je Emir rekao da on njoj uvijek kaže ISTINU...al eto Feriha ipak nije tolko jaka da isto napravi...

...također priča se da Zehra više ne želi glumiti u seriji...te da su je zato dali ubiti u zadnjoj epizodi, iako se nadam da su to sve naklapanja...ali se nadam da je istina da će se odvratni Halil zaista ubiti i neće preživjeti jer mi je tolko ljigav i gnjusan tip da to nije za povjerovati...totalni psihopat...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline