Pogledaj jedan post
Old 12.11.2012., 21:18   #87
Grudnjaka imam desetak (baš sam neki dan pobacala neke koje uopće ne nosim, tako da je sad spalo na to), nosim ih dva - tri puta i onda na pranje. Često ih perem ručno, ali tu i tamo ih ubacim u mašinu, u vrećicama.

Gaće mijenjam onoliko puta koliko se tuširam, a tuširam se minimalno jednom dnevno, nekad i češće. Ostalu odjeću nosim kako kad, ali rijetko više od dva puta, ovisi o faktorima. Ako uđem u birc i usmrdim se od onog prokletog dima, ide na pranje odmah, isto tako ako se oznojim, ili općenito ako mi miris ne paše, a rijetko mi paše.

Ručnike mijenjam svaki drugi dan, nekako mi se ne čine prljavi jer sam se ja čista i okupana s njima obrisala. Obično tim tempom i perem kosu, tako da ide u pranje nakon pranja kose.

Posteljina je jednom tjedno, a pidžame mijenjam svako malo. Nekako mi nakon par dana više ne miriše onako fino čisto oprano i ne paše mi biti u njima .

I da, nas je 5 u kući, od čega smo 4 ženske, tu ima veša ko u priči. Pere se uglavnom svaki dan, nekad i po dvije mašine. Suši se posvuda, kad je lijepo vrijeme, vani, a sad u kući na one dvije metalne za sušenje veša i po radijatorima. Nema problema sa sortiranjem, jer se jako brzo nakupi svih boja dovoljno za mašinu.
Tethys is offline  
Odgovori s citatom