Pogledaj jedan post
Old 11.04.2017., 13:10   #521
Ako beba ne spava s roditeljima u krevetu, ne znaci da kasnije, sa godinu, dvije nece doci u roditeljski krevet.
U prvoj trudnoci sam govorila: nema sanse da dijete spava u mom krevetu. I... spavala je samnom prva 4 mjeseca, tad je smanjila na jedno nocno budenje. Pocela spavat u svom krevetcu. Sve dok nije krenula u jaslice. Vratila sam ju kod sebe u krevet, zbog prehlada je spavala doslovno na meni. I tako je ostala kod nas u krevetu do nedavno. Sa nepune tri godine sama je otisla u svoju sobu, prvo spavanje preko dana, a nakon nekog vremena i nocno. Tu i tamo jos u pola nocu dode nama u krevet.
Mali 7 mjeseci sad ima, dva mjeseca spavao samnom. Sad je u svom kreveticu. Sta ce biti kasnije tko zna...
Znam da ce se u neko doba preselit kod sestre u sobu, hoce to bit sa dvije godine ili 4, tak svejedno.

Djeca koja imaju 10,13 godina i spavaju s roditeljima imaju neki problem koji sigurna sam nije krenuo od toga sto su odmalena spavali s roditeljima nego odnos s roditeljima opcenito. Mislim da su roditelji tu koji guse djetetovu slobodu i ne poticu ga na samostalnost.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom