Pogledaj jedan post
Old 07.07.2017., 09:17   #6205
Quote:
Tinkerbell00 kaže: Pogledaj post
hej, vidjela sam da se ovo pitanje vec vrtilo, no bez odgovora.. pa da probam ponovno :-)
Da li znate koliko je otprilike cijena najma haljina Millanova? (Ima ih u artajanu), nije valjda da nitko nema iskustva :-)
I općenito kakva su iskustva s artajanom?
Hvala ;-)
Moja vjenčanica je Millanova, najam je 3000, zato što sam je kaparila kad je bila akcija u salonu..Zasad sam zadovoljna, vidit ćemo kako će biti na dan vjenčanja.

Po mom iskustvu proba vjenčanica po ST, jedino bih preporučila salon Lipoto moja i Glamour sposa. Još sam kontaktirala La Perlu i Vesnu sposu i toliko bahate radnice ne bih nikome preporučila. Prvo su me iz La Perle kontaktirali da potvrde termin za prvu probu, a onda su mi poslali poruku: "Ukoliko vam se pri kraju probe ni jedna vjenčanica ne sviđa, proba se plaća u iznosu od 75 do 150kn." Meni je toliko skoči živac, nisam mogla virovati, zvučalo je kao ucjena. Ma taman da su im od zlata, svile i kadife, ne bi radi tog pristupa uzela kod njih vjenčanicu nikad. Užas!
A Vesna sposa...i to je slučaj. Kod njih sam osobno svratila raspitat se, a prodavačica se toliko uzdigla dok mi je pojašnjavala: "Kod nas se pronalazi vjenčanica, iz našeg salona ne izlazite bez da vam se išta ne svidi...". I naravno da se isto plaća proba, jer "Morate shvatiti da mi odvajamo vrijeme za Vas, a svako vrijeme se plaća"
Tako da sam odje*ala ta dva razvikana salona i bila na probi u gore navedenim salonima. Vjenčanice su im izvrsne, a prodavačice su izrazito strpljive i susretljive (s obzirom da ne naplaćuju tu moju probu)..
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom