Pogledaj jedan post
Old 13.12.2002., 01:15   #43
Pa probaj onda. Ima sve skupa 5 nastavaka. Prvi možeš zaboraviti, ali ostali su za 5.

Meni osobno su najdraži Kursk i Staljingrad u trećem dijelu-Istočni front, te neke staze u gradovima u zadnjem djelu - Invazija na Normandiju. Ovdje ti se vojska nebu razbježala ak znaš kaj delaš i ne šalješ ih u smrt-u to budu išli samo SS-ovci .

Kaže Hitler 35 na jednom skupu: "Berlin se za deset godina neče moči prepoznati". -uh kako je bio u pravu.

Kaže i za SSSR: "Samo treba dobro udariti nogom u ulazna vrata i cijela će se kuća srušiti". O da, srušio je svoju vlastitu.

A znate lida je Albert Speer želio eliminirati Hitlera? Namjeravao je ubaciti plin u ventilacijski sustav Hitlerovog bunkera u Ist. Prusiji-Vučjeg brloga, i kad je stigao sa plinom do ventilacijskog otvora-primjetio je da je su sagradili visoki zid oko njega i plan propao. Eto kaj su ti frendovi , a Speer je bio vjerovatno jedini prijatelj kojeg je Hitler imao. Luda ekipa. Jedan tehnokrat, a drugi totalni bolesnik i vanserijski političar. Da je Speer negdje recimo 39, ili 40 preuzeo organizaciju cijele Njem. industrije, a ne tek 43 mislim da bi se stvari drugaćije odvijale.

Neznam di sam sad došao na to-od Vikinga, al eto. Budu i Vikinzi došli na red.
Legion is offline