Pogledaj jedan post
Old 18.04.2016., 09:16   #2
Jos jedna situacija se skoro desila, nakon sto sam saznala da se dopisuju a to je da mi je rekao da mu je mama trazila da dodje kuci na 4 dana za djedov rodjendan. To bi znacilo da opet ide u istu kucu gdje je ona.
Kada je trazio da mu dam drugu sansu pitala sam ga sta ce se desiti kad bude opet morao da ide kuci I rekao je da ne planira da ide kuci dok se ona ne iseli.

A onda ovo, kao grom iz vedra neba.

Rekla sam mu da sama odluci da li ce da ide ili ne, ali mislim da je po mojoj reakciji vidio da sam se prenerazila.
Na kraju je odlucio da nece ici dok se ona iseli. Plus bilo bi mu veoma tesko da uzme sad odmor zbog projekta na kom radi, plus od ta 4 dana 3 bi proveo u putu.

Ono sto ja ne zelim jeste da se strepim svaki put kad moj momak odluci da zeli da ide kuci I posjeti porodicu. Jer je normalno da ide. I bio bi nesrecan da ne ide. Ali znam da ce ona htjeti da se ugura tamo I da iskoristi svaki sekund da bude sa njim, a ako on odbije onda ce da ga optuzuje kako joj je upropastio zivot jer su bili toliko godina zajedno a nije je ozenio nego raskinuo s njom

Cak mu je rekla kako je bila trudna prije 2 godine ali je abortirala da on ne zna. I on u to vjeruje
Cota90 is offline  
Odgovori s citatom