Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 00:30   #32
Sve je to super dok ne dobijes odgovornost za nekog drugog tipa partnera/djecu... Onda bi se pojedincu trebalo ipak malo manje jebat za sve oko njega. Valjda... ne znam. Ja se i dalje zajebavam u zivotu i dobro mi je za sad.

Neki misle da sam sa 28 totalno nezreo i neodgovoran pojedinac, ali meni se totalno jebe sta oni misle. Ja mislim da je meni opcenito bolje nego njima trenutno u zivotu.


Kada sam shvatio da me boli kurac za vecinu stvari oko koji bi se kao trebao nervirati? Ne sjecam se... ali ima veze sa prijasnjim iskustvima kada bi razbijao glavu i nocima ne spavao zbog brige oko necega i onda se kasnije ispostavi da uopce nije trebalo i da i druge ljude ugl. takodjer boli kurac za icim...


Istina je. Ne treba zivot dozivljavat tako ozbiljno. Mi smo samo zrnce prasine u ovoj galaksiji.


Garant su se i stanovnici izgubljenih civilizacija tipa Maje, onih iz doline Inde, sa Uskrsnjih otoka itd. prije par tisuca godina isto pitali i razbijali glavu s tim i sta se desi, dodje neka klimatska promjena i pomete im citavu civilizaciju.. ostane samo koji zidic i posudica. To je samo dokaz da su se zakurac brinuli.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom