Pogledaj jedan post
Old 11.08.2007., 01:14   #65
[QUOTE=any5;9677672]
Quote:
makadamia kaže: Pogledaj post

Nema[ pojma koliko mi je drago da je netko u ove sitne sate uz mene i tko razumije o cemu pricam....ja moram priznati da nikada prije nisam cula da zene u trudnoci boli trebuh, ali bome/boli posteno...ja na svu srecu nisam povracala...ma da me ne boli trbuh pojma ne bih imala da sam trudna, niti mi je muka, niti mi nesto smrdi, ma nista...samo me trbuh rastura, piskim ko luda i 2 puta sam imala tu minimalnu sukrvicu....ali sam sad stalno u strahu i panici....

pusa tebi hrabra mamice
Nemoj se toliko bojati strah ti je najveći neprijatelj, ja sam potajno znala da nešto nije u redu jer grčevi kao menstrualni, posebno u pravilnim razmacima su navodno ok do 15tj,ali tada su već trebali stati a meni su bili sve jači i češći. Te bezbolne kontrakcije u 18.tj.su me ostavljale bez zraka, to nije normalno. U 1.trudnoći su rekli da je to ok, i ja sam to prihvatila pa su me sa 30.tj. razmišljali poslati u radjaonu. Hvala Bogu pa mi je vodenjak takav da su ga oni jedva probušili a kako se ukliještio mislili su pući će sam. U drugoj sam već znala da to ne valja. Za tebe je najbolje ne prepoznavati se u ničijim situacijama jer vjeruj mi uvijek ćeš naći neku poveznicu i samo ćeš se uznemiriti još više. Znam bojiš se i to je prirodno ali taj strah ti može otežati. Meni su rekli da dok se ne sredim i ne prihvatim situaciju da mi ni oni ne mogu pomoći. Unutarnji mir i mirovanje puno znače. To ti kažem jer sam to prošla. Pouzdaj se u doktora a ako se dogodi baš nešto što će te posebno uznemiriti neka te pregleda. U kojem si tjednu?
makadamia is offline  
Odgovori s citatom